Kwaliteit met een persoonlijke toets, dat is hetgeen waar wij als kantoor belang aan willen hechten.

Een kwaliteit die zich kenmerkt door meer dan 15 jaar ervaring in de sector. In samenwerking met ons personeel bieden wij stuk voor stuk specialisten aan in hun vakgebied ter ondersteuning van de klant. Zo kan u erop vertrouwen dat we de geschikte partner zijn voor iedere onderneming op zoek naar betrouwbaar advies.

Onze visie

Boekhoudkantoor Accad staat u bij als vertrouwenspersoon gedurende uw zelfstandig ondernemen. Als uw rechterhand begeleiden wij u op zowel boekhoudkundig als fiscaal vlak om verder mee te denken in uw dossier. Door onze persoonlijke aanpak streven wij ernaar onze klanten bij te staan op het gebied van hun zakelijke carrière en te werken aan een mooie toekomst.

Ontdek het team

Jef Janssen

Jef Janssen

Dossierbeheerder
Kantoorverantwoordelijke Vosselaar en Sint-Antonius Zoersel

jef@accad.be

Peter Van Reusel

Peter Van Reusel

Dossierbeheerder
Kantoorverantwoordelijke Vosselaar en verantwoordelijke personeelszaken klanten 

peter@accad.be

Nicola Dhoore

Nicola Dhoore

Dossierbeheerder
Kantoorverantwoordelijke Sint-Antonius Zoersel 

nicola@accad.be

Anja Verschueren

Anja Verschueren

Dossierbeheerder

anja@accad.be

Liesbeth Hannes

Liesbeth Hannes

Junior dossierbeheerder

liesbeth@accad.be

Sara Vissers

Sara Vissers

Personeelszaken klanten
Office management 

sara@accad.be

Cookies laten u deze website vlot gebruiken. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens. Meer informatie